KONST / Litografier / Färglitografi 12691236
*
nr 1269 1236
Färglitografi
Peter Engberg. Signerad, numrerad 23/150. Bladets mått: 42x60, löst blad
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 augusti 2019
kl 18:39:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/8 16:57:59
1
100 kr
19/8 14:39:05
2
Vinnande bud
19/8 17:12:23
3
500 kr
19/8 17:12:23
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad peter engberg
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1269 1236
Färglitografi
Peter Engberg. Signerad, numrerad 23/150. Bladets mått: 42x60, löst blad
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 augusti 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/8 16:57:59 | 1 | 100 kr |
19/8 14:39:05 | 2 | Vinnande bud |
19/8 17:12:23 | 3 | 500 kr |
19/8 17:12:23 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad peter engberg
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09